• fa931c23
 • banner002
 • banner0012
 • banner012
 • Зошто Изберете нас

  Зошто Изберете нас

  Професионални и сигурен систем за снабдување, група на високо квалификуван и искусен тим, напредни систем на услуги, строг систем за обезбедување на квалитет, цврста капитална сила, поддршка и соработка освои од страна на, осигурување и логистика финансии.
 • сертификати

  сертификати

  Нашата компанија и фабрики / добавувачи сите се certificed со ISO9001-2008 системот за квалитет; Нашите производи се со различна certiticates вклучуваат CE, WRAS, API, UL / ТЕТ листата, FM одобрување, вода марка и други видови на одобренија.
 • нашата фабрика

  нашата фабрика

  Ние имаме свои фабрики, заедничко вложување фабрики и снабдување со фабрики за сите производи, вклучуваат вентил фабрика, цевки и фитинг фабрика, прирабница фабрика, цевка фабрика и други фабрики.
 • e39497c6

ЗА НАС

Ние, Kingnor Увоз и извоз копродукции, Ltd (во Шангај), што е еден од извозници на лидер во Кина, е специјализирана за видови на вентили, цевки, цевководни фитинзи, прирабници и други производи кои се однесуваат на цевковод за вода, нафта, гас и така на.

Нашите производи се главно се извезуваат на пазарите во целиот свет, и широко се користи во разни цевководи, градби и проекти. На различни производи можат да бидат произведени во различни меѓународни стандарди, сите наши производи се под строга контрола на квалитетот и да ги следите сите барања на нашите клиенти.

НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Избрана Производи

WhatsApp Онлајн Chat!