• fa931c23
 • banner002
 • banner0012
 • banner012
 • pse na zgjodhet ne

  pse na zgjodhet ne

  Profesional dhe të besueshëm të sistemit të furnizimit, një grup të ekipit të kualifikuar dhe me përvojë, sistem të avancuar të shërbimit, sistem të rreptë të sigurimit të cilësisë, forcën e kapitalit ngurta, mbështetjen dhe bashkëpunimin e fituar nga ana e Financave, sigurimit dhe logjistikës.
 • certifikatat

  certifikatat

  Kompania jonë dhe fabrika / Furnizuesit janë certificed gjitha nga ISO9001-2008 Sistemit të Menaxhimit të Cilësisë; Prodhimet tona janë me certiticates ndryshme përfshijnë CE, WRAS, API, UL / ULC Lista, FM miratim, Mark ujit dhe llojet e tjera të miratimeve.
 • Fabrika jonë

  Fabrika jonë

  Ne kemi fabrikat tona, fabrika të përbashkët dhe furnizimin fabrika për të gjitha produktet, përfshirë fabrika valvula, fabrika tub, fabrika fllanxhë, tub fabrikë dhe fabrika të tjera.
 • e39497c6

RRETH NESH

Ne, KINGNOR Import dhe Export Co, Ltd (Shanghai), duke qenë një nga eksportuesit lider në Kinë, është i specializuar në llojet e valvulave, tuba, pajisje tub, fllanxha dhe produkte të tjera që lidhen me tubacion për ujë, naftës, gazit dhe kështu në.

Prodhimet tona eksportohen kryesisht në tregjet në të gjithë botën, dhe e përdorur gjerësisht në tubacionet e ndryshme, ndërtimeve dhe projekteve. Produktet e ndryshme mund të prodhohen sipas standardeve të ndryshme ndërkombëtare, të gjitha produktet tona janë nën kontroll të rreptë të cilësisë dhe të mund të ndjekin të gjitha kërkesat e klientëve tanë.

MËSO MË SHUMË

Produkte Featured

WhatsApp Online Chat!