за нас

компанијата

Нашата приказна

Хебеј Машини Увоз и извоз копродукции, Ltd е трансформирана во акционерско надворешна трговија компанија во октомври 2005 година како и неговиот претходник, Хебеј филијала на Националната Кина Машини за увоз и извоз Corporation е основана во октомври 1974 година, кој бил најраниот извоз и увоз компанија фокусирајќи се на механички и електрични производи во провинцијата Хебеј.
Kingnor Увоз и извоз копродукции, Ltd. (Шангај) е основана во 2002 година како сестринска фирма на Хебеј Машини, кој се наоѓа во Шангај, Кина и има ист бизнис обем како седиште.

Нашите главни производи

е една од извозниците лидер во Кина, нашата компанија е специјализирана за видови на вентили, цевки, цевководни фитинзи, прирабници и други производи кои се однесуваат на цевковод за вода, нафта, гас и така натаму.
Нашите производи се главно се извезуваат на пазарите во целиот свет, и широко се користи во разни цевководи, градби и проекти. различни меѓународни стандарди, сите наши производи се под строга контрола на квалитетот и да ги следите сите барања на нашите клиенти. 
различни меѓународни стандарди, сите наши производи се под строга контрола на квалитетот и да ги следите сите барања на нашите клиенти. 

нашата цел

Имаме богата оперативен искуство на извоз, како и да се обрне внимание на нашата работа духот на "Квалитетот е прв, служба е paramountcy", па нашиот партнер групата стануваат се повеќе и повеќе поголеми. Ние сме свесни дека наша должност е да се изгради мост за клиентите и вршителите, да дознаете на одличен квалитет на производите снабдувачот за нашите клиенти и истражување на правото на клиентите за нашите добавувачи. Го поздравуваме нови клиенти да ни се придружат и да се изгради светла иднина.

Ние сме подготвени да ви ги понудиме најдобрите!

Фитинзи Фабрички 1
Вентили Фабрика-1
Опрема Фабрика-4