производи

Комбинација воздушен вентил, Единствен отвор

Краток опис:

Име: Комбинација воздушен вентил, Единствен Orifice1.Standard: Во согласност со БС EN1074-4: 20002.Flange дупчат EN1092-23.Material: нодуларен Iron4.Normal притисок: PN10 / 165.Size: DN50, DN80


детали за производот

Тагови производ

Име: Комбинација воздушен вентил, Единствен отвор
1.Standard: Во согласност со БС EN1074-4: 2000
2.Flange дупчат EN1092-2
3.Material: нодуларен лив
4.Normal притисок: PN10 / 16
5.Size: DN50, DN80


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Онлајн Chat!