Контактирајте не

KINGNOR IMP. & EXP. CO., LTD (Шангај)

адреса

RM.2401-2404 Среќа замок, No.660 Shangcheng патот, Пудонг округ, Шангај, Кина

Е-пошта

liuliyong88@gmail.com

liuliyong@aliyun.com

телефон

+ 86-311-85022716

+ 86-13761317302

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?