производи

Двоен отвор воздухот вентили, прирабница крајот, со матични

Краток опис:

Име: Двоен отвор воздухот вентили, прирабница крајот, со Stem1.Standard: Во согласност со БС EN1074-4: 2000, JKR20200-0043-992.Flange дупчат EN1092-23.Material: нодуларен Iron4.Normal притисок: PN10 / 165.Size : DN40-DN300


детали за производот

Тагови производ

Име: Двоен отвор воздушен вентилs, прирабница крајот, со матични
1.Standard: Во согласност со БС EN1074-4: 2000, JKR20200-0043-99
2.Flange дупчат EN1092-2
3.Material: нодуларен лив
4.Normal притисок: PN10 / 16
5.Size: DN40-DN300


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Онлајн Chat!