Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Кои сме ние?

Нашата компанија Kingnor Imp. & Exp.Co., Ltd (Шангај) е подружница на Хебеј Машини Imp. & Exp.Co., Ltd, ние се фокусира на меѓународните трговски вклучуваат извоз и увоз. Ние исто така имаме свои фабрики за различни производи.

Кои се нашите главни производи?

Мојата компанија е специјализирана за видови на вентили, цевководни фитинзи, прирабници, цевки и други производи на цевковод за вода, нафта и гас.
1). Цевководни фитинзи: податлив железо цевка фитинг, цевка од нерѓосувачки челик фитинг, CS задник заварување цевки и фитинг, челик Socket и брадавица, нодуларен лив цевки и фитинг
2). Вентили: портата вентил, пеперутка вентил, свет вентил, проверете вентил, Y цедилка и така натаму со БС, DIN, AWWA, JIS стандарди, во материјална CI, DI, СС, WCB, и сертифицирани од CE, API, WRAS, FM / ul.
3). Прирабници: кован челик прирабница, фрлија челик прирабница, од не'рѓосувачки челик прирабница, нодуларен лив прирабница со стандард како DIN, ANSI, БС, JIS.
4). Цевки: ERW челични цевки (поцинкувана и Црното, круг и квадрат), Бесшевни челични цевки, од нерѓосувачки челик, нодуларен лив цевки, HDPE цевки
5). Други производи кои се однесуваат на цевки линија

Што можеме да направиме за вас?

1) Промет видови на производи со висок квалитет и конкурентна pricess;
2) Распоредот shippment за вашите налози;
3) Маркетинг истражување за вашите производи intersting;
4) ОЕМ дизајн / развивање на нови производи во зависност од вашите дизајн или идеја;
5) контрола на квалитетот за вашите нарачки;
6) повеќе услуги ќе бидат обезбедени во зависност од вашите барања!

Зошто клиентите не одберете нас?

1) Професионална и доверлив систем за снабдување
2) група на високо квалификуван и искусен тим
3) Напредно систем на услуги
4) Строг систем за обезбедување на квалитет
5) Цврсти капитална сила
6) Поддршка и соработка освои од страна на финансии, осигурување и логистика

Како да нарачате од нас?

Ве молиме испратете ја вашата листа истрага за нашето поштенско сандаче liuliyong88@gmail.com или liuliyong@aliyun.com за прибирање на понуди, нарачки, мостри и други прашања, ние ќе се обидеме нашите најдобри да соработува со вас!

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!