производи

Долго Радиус Bend

Краток опис:

Име: AWWA C110 нодуларен лив цевки FittingsStandard: AWWA C110Pressure: 250PSIJoint Тип: Прирабница JointFinishing: Внатрешни со цемент поставата, надворешните со цинк и битумен paintingEpoxy слој или paintingItems: Bend 90 ° / 45 ° / 22.5 ° / 11.25 °, Намалување на Bend, редуктор , мета, крст, слепите Прирабници, капи, Spool, ракав, GlandSize: 2 "-48"


детали за производот

Тагови производ

Име: AWWA C110 Нодуларен лив цевководни фитинзи
Стандард: AWWA C110
Притисок: 250PSI
заеднички тип: Заеднички Прирабница
Завршно: Внатрешен со цемент поставата, надворешните со цинк и битумен сликарство
Епоксидна превлека или сликарство
материјали:
Bend 90 ° / 45 ° / 22.5 ° / 11.25 °, Намалување на Bend, редуктор, мета, крст, слепите Прирабници, капи, Spool, ракав, жлезда
Големина: 2 "-48"


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи