производи

MJxPE Bend 45 степени

Краток опис:

Име: AWWA C153 нодуларен лив цевки FittingsStandard: AWWA 153Pressure: 250PSIJoint Тип: МЈ JointFinishing: Внатрешни со цемент поставата, надворешните со цинк и битумен paintingEpoxy слој или paintingItems: Bend 90 ° / 45 ° / 22.5 ° / 11.25 °, Намалување на Bend, редуктор , мета, крст, слепите Прирабници, капи, Spool, ракав, GlandSize: 2 "-48"


детали за производот

Тагови производ

Име: AWWA C153 Нодуларен лив цевководни фитинзи
Стандард: AWWA 153
Притисок: 250PSI
заеднички тип: Заеднички МЈ
Завршно: Внатрешен со цемент поставата, надворешните со цинк и битумен сликарство
Епоксидна превлека или сликарство
материјали:
Bend 90 ° / 45 ° / 22.5 ° / 11.25 °, Намалување на Bend, редуктор, мета, крст, слепите Прирабници, капи, Spool, ракав, жлезда
Големина: 2 "-48"


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи