производи

Еден отвор автоматски клима вентили, прирабница Крај

Краток опис:

Име: Слободна отвор автоматски клима вентили, прирабница End1.Standard: Во согласност со БС EN1074-4: 20002.Flange дупчат EN1092-23.Material: нодуларен Iron4.Normal притисок: PN10 / 165.Size: DN40-DN200


детали за производот

Тагови производ

Име: Слободна отвор Автоматски воздушен вентил s, прирабница Крај
1.Standard: Во согласност со БС EN1074-4: 2000
2.Flange дупчат EN1092-2
3.Material: нодуларен лив
4.Normal притисок: PN10 / 16
5.Size: DN40 -DN200


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Онлајн Chat!