производи

Еден отвор Автоматски вентили за обезвоздушување, со навој Крај

Краток опис:

Име: Слободна отвор Автоматски вентили за обезвоздушување, навој End1.Standard: Во согласност со БС EN1074-4: 20002.NPT / БСП навој end3.Material: нодуларен Iron4.Normal притисок: PN10 / 165.Size: DN15-DN50


детали за производот

Тагови производ

Име: Слободна отвор Автоматски воздушен вентил s, навој Крај
1.Standard: Во согласност со БС EN1074-4: 2000
2.NPT / БСП навој крај
3.Material: нодуларен лив
4.Normal притисок: PN10 / 16
5.Size: DN15- DN50


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Онлајн Chat!