производи

Еден отвор Автоматски вентили за обезвоздушување, со навој Енд, UL FM Одобрување

Краток опис:

Име: Слободна отвор Автоматски вентили за обезвоздушување, со навој Енд, UL FM Approval1.Standard: Во согласност со БС EN1074-4: 20002.NPT / БСП навој end3.Material: нодуларен Iron4.Normal притисок: PN10 / 16 / класа 1255.Size: 1 / 2 "-1"


детали за производот

Тагови производ

Име: Слободна отвор Автоматски воздушен вентил s, навој Енд, UL FM Одобрување
1.Standard: Во согласност со БС EN1074-4: 2000
2.NPT / БСП навој крај
3.Material: нодуларен лив
4.Normal притисок: PN10 / 16 / класа 125
5.Size: 1/2 "-1"


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи