производи

Навој вентил за медиумите

Краток опис:

Име: навој Клима Valve1.Standard издавање: Во согласност со БС EN1074-4: 20002.NPT / БСП навој end3.Material: нодуларен Iron4.Normal притисок: PN10 / 165.Size: DN15-DN25


детали за производот

Тагови производ

Име: навој Клима премиерот вентил
1.Standard: Во согласност со БС EN1074-4: 2000
2.NPT / БСП навој крај
3.Material: нодуларен лив
4.Normal притисок: PN10 / 16
5.Size : DN15-DN25


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Онлајн Chat!