• pse na zgjodhet ne

  pse na zgjodhet ne

  Profesional dhe të besueshëm të sistemit të furnizimit, një grup të ekipit të kualifikuar dhe me përvojë, sistem të avancuar të shërbimit, sistem të rreptë të sigurimit të cilësisë, forcën e kapitalit ngurta, mbështetjen dhe bashkëpunimin e fituar nga ana e Financave, sigurimit dhe logjistikës.
 • certifikatat

  certifikatat

  Kompania jonë dhe fabrika / Furnizuesit janë certificed gjitha nga ISO9001-2008 Sistemit të Menaxhimit të Cilësisë; Prodhimet tona janë me certiticates ndryshme përfshijnë CE, WRAS, API, UL / ULC Lista, FM miratim, Mark ujit dhe llojet e tjera të miratimeve.
 • Fabrikat

  Fabrikat

  Fabrikat e shkëlqyera dhe profesionale për të gjitha produktet, përfshijnë fabrikën e valvulave, fabrikën e montimit të tubave, fabrikën e fllanxhave, fabrikën e tubave dhe fabrika të tjera.

mire se erdhe tek ne

Ne ofrojmë produktet më të mira të cilësisë

Hebei Makineria Import dhe Export Co, Ltd, u shndërrua në të përbashkët-të aksioneve kompani e tregtisë së jashtme në tetor 2005. Si paraardhësi i tij, Hebei Dega e Kinës Makineri Import & Export Corporation Kombëtar u themelua në tetor 1974, e cila ishte e eksportit dhe importit të hershme kompania duke u fokusuar në produkte mekanike dhe elektrike në provincën Hebei ......

produkte të nxehta

 • valexx (5)
 • valexx (3)
 • valexx (1)
 • valexx (4)
 • valexx (2)

valvulave

Valvulat e Cilësisë së Lartë përfshijnë valvulat e portës, valvulat e kontrollit, valvulat e globit, valvulat e topit, valvulat e fluturave, etj, përdoren kryesisht në sistemin e Ujësjellësit, Naftës, Gazit dhe Zjarrit, me miratimin API, CE, WRAS, UL/FM. P FRFUNDIMET E Gypave
 • SINGLE-SPHERE-Gome-EXPANSION-JOINTS-FLANGE-TYPE-removebg-preview
 • Rigid-Coupling-removebg-preview
 • Universal-Flange-Adapter-removebg-preview
 • Flanged-Bend-90-removebg-preview
 • Cross-removebg-preview

P FRFUNDIMET E Gypave

Gama e plotë e pajisjeve të tubave të përdorura në sistemin e tubacionit, me standarde të ndryshme, materiale, lidhje, presion etj.
 • cate1-2
 • cate1-6
 • cate1-5
 • cate1-4
 • cate1-3

fllanxha

Të gjitha llojet e fllanxhave në standarde ANSI, ASME, DIN, EN, BS, GOST, JIS, UNI, SABS dhe jo standarde, në lloje të ndryshme të materialeve, mund të plotësojnë të gjitha kërkesat tuaja për lidhje fllanxhë në sistemin e tubave. TUBE DHE TIPA
 • Copper-Nikel-tube-C70600-removebg-preview
 • EN598-DI-Pipes-for-Sewage-removebg-preview
 • round-tube-removebg-preview
 • Seamless-Steel-Pipes-removebg-preview
 • BS4568-Steel-Galvanized-Elektrike-GI-removebg-preview

tub dhe tuba

Llojet e tubave dhe tubave për tubacionin kryesor, si tub çeliku pa telashe, tub çeliku të galvanizuar, tuba hekuri të urtë, tub kazani, tuba çeliku inox etj.
 • ANSI-FLANGE-GASKET-CLASS-150-removebg-preview
 • DI-Band-Repair-Clamp-removebg-preview
 • Hexagon-Bolts-and-Nuts-removebg-preview
 • Fllanxhë-Izolim-Rondele-Kit-removebg-preview

produkte të tjera

Ne jemi duke furnizuar lloje të aksesorëve për linjën e tubave, përfshijnë bulona dhe arra, guarnicione fllanxhash, kapëse riparimi, kapëse të zorrës, etj. Ne gjithashtu mund të ofrojmë produkte të ndryshme sipas kërkesave të klientit.
 • Valvulat

  A valve is a device or natural object that regulates, directs or controls the flow of a fluid (gases, liquids, fluidized solids, or slurries) by opening, closing, or partially obstructing various passageways. Valves are technically fittings, but are usually discussed as a separate category. In an...

 • Materialet e Hedhjes së Valvulave

  Casting Materials of Valves ASTM Casting Materials Material ASTM Casting SPEC Service Carbon Steel ASTM A216 Grade WCB Non-corrosive applications including water, oil and gases at temperatures between -20°F (-30°C) and +800°F (+425°C) Low Temp Carbon Steel ASTM A352 Grade LCB Low temperatu...