FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Kush jemi ne?

Kompania jonë KINGNOR Imp. & Exp.Co., Ltd (Shanghai) është një degë e Hebei Makineria Imp. & Exp.Co., Ltd, ne jemi të përqëndrohet në tregtinë ndërkombëtare përfshijnë eksportuese dhe importuese. Ne gjithashtu kemi fabrikat tona për produkte të ndryshme.

Cilat janë produktet tona kryesore?

Kompania ime është e specializuar në llojet e valvulave, pajisje tub, fllanxha, tuba dhe produkte të tjera në tubacion për ujë, naftë dhe gaz.
1). Pajisje tub: lakueshëm Hekuri tub Montimi, Stainless Steel Pipe Montimi, CS Butt-bashkoj tub, Steel Socket dhe thithi, i urtë Hekuri tub montim
2). Valves: Gate Valve, valvula flutur, Globe Valve, valvula kontrolloni, Y sitë dhe kështu me radhë me BS, DIN, AWWA, standardet JIS, në CI materiale, DI, SS, WCB, dhe të certifikuara nga er, API, WRAS, FM / UL.
3). Rakordet: fallsifikuara çeliku fllanxhë, Cast çeliku fllanxhë, Stainless Steel pjesë që del përpara, i urtë Hekuri fllanxhë me standarde si DIN, ANSI, BS, JIS.
4). Pipe: ERW Steel Pipe (galvanizuar dhe të zi, e rrumbullakët dhe katrore), tub çeliku Seamless, tub çeliku inox, i urtë Hekuri tub, HDPE tub
5). Produktet e tjera në lidhje me linjë tub

Çfarë mund të bëjmë për ju?

1) llojet furnizimin e produkteve me cilësi të lartë dhe pricess konkurruese;
2) Organizoni shippment për urdhërat tuaj;
3) Hulumtimi Marketing për prodhimet tuaja intersting;
4) OEM Design / zhvillimin e produkteve të reja sipas dizajnit tuaj apo ide;
5) Inspektimi i cilësisë për urdhërat tuaj;
6) më shumë shërbime do të ofrohen sipas kërkesave tuaja!

Pse të zgjidhni na klient?

1) Sistemi profesional dhe të besueshëm furnizimi
2) Një grup shumë të kualifikuar dhe me përvojë ekip
3) sistem të avancuar të shërbimit
4) sistem të rreptë QA
5) forca kapitali ngurta
6) Mbështetja dhe bashkëpunimi fituar nga Financave, sigurimit dhe logjistikës

Si për të porositur nga ne?

Ju lutem dërgoni listën tuaj hetim për liuliyong88@gmail.com tonë kuti postare ose liuliyong@aliyun.com për kuotim, urdhërat, mostrat dhe çështje të tjera, ne do të përpiqemi të mira tona për të bashkëpunuar me ju!

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat!