Produkte

Fllanxhë Bend 45degree

Përshkrim i shkurtër:

Emri AWWA C110 plastik tub hekuri FittingsStandard: AWWA C110Pressure: 250PSIJoint Lloji: Flanged JointFinishing: brendshëm me rreshtim çimento, jashtme me zink dhe bitumit paintingEpoxy veshja ose paintingItems: Bend 90 ° / 45 ° / 22.5 ° / 11.25 ° Reduktimin Bend Reducer , Tee, Kryqi, Blind Rakordet, Caps, rrotë, mëngë, GlandSize: 2 "-48"


Detail Product

Produkt Tags

Emri: AWWA C110 Butë hekurit tub pajisje
Standard: AWWA C110
Presioni: 250PSI
Lloji Joint: Flanged Joint
Mbarimi: Internal me rreshtim çimentos, i jashtëm me zink dhe bitum pikturë
Veshje Epoxy ose pikturë
Artikujve:
Bend 90 ° / 45 ° / 22.5 ° / 11.25 °, Reduktimi Bend, reducer, tee, Kryqi, të verbër fllanxha, kapele, rrotë, mëngë, Gland
Madhësia: 2 "-48"


  • I mëparshëm:
  • Tjetër:

  • Related Products